TANIA LAWETA WROCŁAW

WROCŁAW – BIELANY WROCŁAWSKIE – ŚLĘZA – DOMASŁAW – KOMOROWICE – KARWIANY – SUCHY DWÓR

+48 690 242 495

Lawety i autolawety – sprzęt z wypracowanym zaufaniem.

Całe lata firma Autolaweta Wrocław pracuje na swoją dobra opinię i reputacje. Na tą reputacje składa się szeregu drobnych satysfakcji klienta. Czasem ów klient nawet nie zdaje sobie sprawy z własnej oceny zdarzenia, gdyż wydaje mu się to oczywiste, że jest… , że musi być dobrze. Tymczasem ta reputacja jest wypracowywane przez wiele lat.

To sprawny sprzęt, fachowa załoga, miła obsługa itd. wypracowują nam dobrą opinię. Jako, że laweta czy autolawety są podstawowymi narzędziami pracy pomocy drogowej Wrocław, to im właśnie poświęcamy szczególną uwagę. Poddajemy je stałym kontrolom, również przez postronnych serwisantów. Konserwujemy tak by nigdy nie zawiodły i z każdą wykonaną usługą wypracowujemy  markę.

Wrocław znany jest z tego, że można u nas poprosić o pomoc w każdym przypadku. PDS24Hol dysponuję odpowiednią ilością lawet i autolawet by wykonać natychmiast każdą usługę transportową. Zawdzięczamy to nie tylko uczciwej, ciężkiej pracy, ale może głównie stworzeniu regionalnej sieci pomocy drogowych dzięki której warsztaty wzajemnie się wspomagają. Nowoczesne techniki organizacyjne pozwalają na taką dywersyfikacje sprzętu, że nikt nie jest nadmiernie obciążony, a jednocześnie jako firma mamy potężne możliwości.