HOLOWANIE AUT CIĘŻAROWYCH TIR

WROCŁAW – BIELANY WROCŁAWSKIE – ŚLĘZA – DOMASŁAW – KOMOROWICE – KARWIANY – SUCHY DWÓR

+48 690 242 495

Holowanie TIR 24h ? A może mechanik mobilny.

Awaria na trasie to dzisiaj nie jest już tragedia. Nawet w przypadku przewozu towaru wrażliwego na czas transportu. Od dłuższego czasu istnieje bowiem możliwość wezwania mobilnego serwisu. Do niedawna nie tak popularna usługa dziś jest w ofertach większości firm zajmujących się ciężarową pomocą drogową TIR.

Również Laweta Wrocław PDS24H Marek Chudzik oferuję wsparcie w postaci mobilnego serwisu dostępnego przez 24 godziny na dobę. Wierzymy, że nasze starania o stworzenie dobrze funkcjonującej sieci warsztatów działających pod jednym szyldem, również w przypadku ciężarowego holowania TIR dają nam mały handicap w stosunku do konkurencyjnych serwisów. Zarówno pod względem wyposażenia jak i przygotowania naszych mechaników jesteśmy bardzo uniwersalni. Możemy podjąć się praktycznie każdej naprawy w terenie lub w naszym serwisie.

Holowanie TIR Wrocław

Dzięki dywersyfikacji sprzętu i profesjonalistów stworzyliśmy bardzo sprawne ekipy mobilnych serwisów. Zatem jeśli awaria w okolicy Wrocławia to ciężarowa Pomoc Drogowa TIR 24h Wrocław sprawdzi się na pewno i