WROCLAW POMOC DROGOWA 24H

WROCŁAW – BIELANY WROCŁAWSKIE – ŚLĘZA – DOMASŁAW – KOMOROWICE – KARWIANY – SUCHY DWÓR

+48 690 242 495

Dobry wizerunek Pomocy Drogowej  – nikt go nie dostaje w prezencie.

Można liczyć na wiele rzeczy, ale na pewno nie na to, że klienci obdarzą nas zaufaniem nie mając ku temu podstaw. Pomoc drogowa Wrocław 24h wciąż nie jest firmą zaufania społecznego. Choć trzeba przyznać, że klienci, chcąc nie chcąc, muszą nam zaufać kiedy są w potrzebie. Tak jak ufa się taksówkarzowi czy kierowcy miejskiego autobusu.

Zupełnie inaczej ma się rzecz z takimi instytucjami jak Pogotowie Ratunkowe, Straż Pożarna czy Policja. Im ufa się w ciemno co nie jest dziwne biorąc pod uwagę od ilu lat pracowały na ten wizerunek. Pomoc drogowa Wrocław również mogłaby być taką firmą społecznego poszanowania, ale nikt nam tego nie przyniesie na tacy. Na dobry wizerunek trzeba sobie zapracować jakością, sprawnością i efektywnością wykonywanych usług. Wierzymy, że nasze usługi w PDS24H są właśnie na takim poziomie i dokładamy wszelkich starań by tę jakość rozpowszechniać w jak największych kręgach naszego kraju. Ideą jest stworzenie takiej sieci zakładów pomocy drogowej, dla której będzie przypisany tylko jeden numer telefonu w całym kraju, a klient wszędzie będzie nas oczekiwał z taką samą ufnością.

Szacunku i wiary  nie daliście nam akonto.

Pomoc drogowa Wrocław 24h już sobie na ten wizerunek jakości zapracowała. Chociaż patrząc na to chronologicznie, naszego stażu w działaniu na rynku nie można porównać ze stażem takich instytucji zaufania publicznego jak straż pożarna, pogotowie ratunkowe czy policja, to jednak lata spędzone na drogach całej Polski dały nam pewien pakiet zaufania. Już nie dzwoni się po przyjaciela z drugiego końca kraju by przyjechał i zaholował nas do domu. Nie zatrzymuje się też przypadkowych kierowców prosząc o odholowanie. Jeszcze samodzielnie zmieniamy koło po złapaniu gumy, ale już nie wulkanizujemy dziurawych opon, a wieziemy je do specjalistycznego zakładu lub wzywamy wyspecjalizowaną pomoc drogową Wrocław. Nie wspominając już o sytuacjach o wiele bardziej skomplikowanych.

Takie zachowanie kierowców będących w tarapatach na drodze świadczy, bez cienia wątpliwości, o zaufaniu jakim obdarzane są jednostki pomocy drogowej. Wciąż jednak daleko nam do bycia firmą idealną . Do takiego ideału dąży PDS24H.

Rozbudowując sieć warsztatów pomocy drogowej obejmujemy swoimi usługami coraz większy obszar kraju. Mając w pamięci numer telefonu PDS24H macie państwo dostęp do wysokiej jakości pomocowych usług w praktycznie każdej dziedzinie związanej z ruchem drogowym. Docieramy na miejsce zdarzenia szybko i zawsze działamy skutecznie. Jesteśmy w naszej dziedzinie tak dobrzy jak straż pożarna w swojej dlatego wciąż mamy nowe dowody satysfakcji  naszych klientów. To nam ułatwia stałą kontrolę naszej oferty.