AWARIA LUB WYPADEK MIEŚCIE BIELANY WROCŁAWSKIE I OKOLICE ?

BIELANY WROCŁAWSKIE – KOMOROWICE – DOMASŁAW – SUCHY DWÓR -WYSOKA – KARWIANY

+48 690 242 495

Stanąłeś na drodze? Miałeś wypadek w okolicach miasta Bielany Wrocławskie ?

Pamiętaj, żeby zabezpieczyć pojazd i zapewnić sobie bezpieczeństwo!


Jeżeli miałeś awarię lub wypadek, który uniemożliwił dalszą podróż Twoim pojazdem, zamiast polegać na miejscowych lawetach, zaufaj nam, a w przypadku awarii – w przystępnej cenie, lub całkowicie za darmo, otrzymasz od nas auto pomoc drogową oraz holowanie samochodu w mieście Bielany Wrocławskie. Nasza laweta przetransportuje pięć osób i uszkodzony samochód.

Działamy na terenie całych Wrocławia i ościennych miejscowości takich jak Karwiany, Bielany Wrocławskie, Komorowice, Suchy Dwór, głównie kursujemy na trasie w stronę Wrocławia na autostradzie A4 przez takie miasta jak Bielany Wrocławskie, Brzezimierz Oleśnica Mała oraz Kąty Wrocławskie. Jest to najpopularniejsza droga w stronę Niemiec, którą wybierają wczasowicze mieszkający na Dolnym Śląsku.

Decydując się na podróż przez Wrocław, upewnij się, że Twój samochód jest wyposażony w koło zapasowe, apteczkę, trójkąt ostrzegawczy oraz zestaw żarówek. Gaśnica nie jest obowiązkowa, podobnie jak kamizelka odblaskowa, jednak jeśli chcemy opuścić pojazd poza terenem zabudowanym, to jesteśmy zobligowani do jej posiadania.